Haberler

14 Şubat’ta Sevgililer Günü’nde Beşiktaş Belediyesi Sıla konseri ile sevgililere romantik bir akşam yaşatacak. Beşiktaş’ta düzenlenecek olan renkli etkinlikte çiftlerin nikahlarını sahnede Beşiktaş Belediye Başkanı Av. Murat Hazinedar kıyarken ünlü sanatçı Sıla’da çiftlerin nikah şahidi olacak.

Devamını Oku

Devamını Oku

Derindere gurup 30 OCAK 2016 Ruffles Otel gala gecesi .

Devamını Oku

Emre Aydın ' ın yeni klip çekimleri Beykoz Kundura Fabrikası platolarında yapıldı . Tüm effect ışıkları tarafımızdan kurulmuştur .

Devamını Oku

2016 -2017 sezonunda da Cemile Sultan Korusu tedarikçi firmasıyız.

Devamını Oku

Cemile Sultan Korusu 2015-2016 sözleşmeli Müzik firmasıyız

İstanbul Kandilli'deki tarihi Cemile Sultan KorusuİTO eliyle canlandırılmış, kurumakta olan yüzlerce ağaç kurtarılmış, 2000 yeni ağaç dikilmiş ve çevre düzenlemesi yapılmıştır.

Koruda yer alan İstanbul Ticaret Odası Tesisi; yüzme havuzu, basketbol, voleybol sahaları, tenis kortları, açık ve kapalı restoranları ile mükemmel bir tesis olarak hizmet vermektedir.

İstanbul Ticaret Odası üyeleri rezervasyon yaptırarak restoranlardan yararlanabilmektedir. Diğer aktivitelerden yararlanabilmek için tesis üyeliği gerekmektedir.

Devamını Oku

2015 SILA KONSERLERİ

17 Temmuz 2015 -28 Kasım 2015 tarihleri arasında kesinleşen konserlerimiz

Devamını Oku

Sertab Erener 14 Ağustos 2015 Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava sahnesi

Türk müziğinin en güçlü seslerinden biri olan Sertab Erener, "Turkcell Yıldızlı Geceler" kapsamında 14 Ağustos akşamı Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi'nde sevenleriyle buluşuyor.

Müzik hayatının 23. yılında eski ve yeni birçok şarkısını seslendirecek olan Sertab Erener, dinlediği ve sevdiği cover şarkılarla da süsleyeceği sahnesinde sevenlerine yine unutulmaz bir gece yaşatacak. Sahnedeki enerjisi, sürprizleri ve muhteşem sesiyle Sertab Erener, yazın son günlerinde sizlerle buluşuyor.

TT PRODUCTION  tüm sahne içi ses sistemi ve Grand MA 2  masası ile orada olacak

Devamını Oku